PREMIO STARPOL

Witamy!

GADŻETY SAMOCHODOWE NA PODRÓŻ Z DZIECKIEM
GADŻETY SAMOCHODOWE NA PODRÓŻ Z DZIECKIEM

GADŻETY SAMOCHODOWE NA PODRÓŻ Z DZIECKIEM

Bez względu na to, w jak długą podróż się wybieramy, jedno jest pewne, nasze dziecko musi siedzieć w foteliku. To nie ulega wątpliwości. Jest jednak szereg gadżetów, które mogą okazać się równie niezbędne podczas jazdy z naszym malcem.

Jednym z nich jest bardzo praktyczny podgrzewacz do butelek i słoiczków. Lekkie i łatwe w użyciu urządzenie zapewnia szybkie przygotowanie mleka lub innego ciepłego napoju dla naszej pociechy. Przyrząd wystarczy podpiąć do gniazdka samochodowego i po około 15 minutach mamy gotowy posiłek. Dzięki temu nasze dziecko nie będzie głodne, a my będziemy spokojniejsi z najedzonym małym pasażerem na pokładzie.

Praktycznym gadżetem mogą okazać się także zawieszki na tył przednich foteli auta. Dzięki licznym kieszonkom nasze pociechy będą mogły w nich schować swoje skarby: kredki, maskotki, kolorowanki. Co równie ważne – wszystkie swoje zabawki będą miały na wyciągnięcie ręki, dzięki czemu my będziemy mogli skupić się wyłącznie na drodze.

Twoje dziecko w czasie jazdy skarży się, że jest mu niewygodnie? Warto pomyśleć o poduszce w kształcie „rogalika”. Pomoże ona nie tylko w wygodnej pozycji przetrwać Twojemu brzdącowi długą trasę, ale także może być świetnym atrybutem zabawy. Coraz częściej poduszki produkowane są w formie maskotek z postaciami z bajek, co daje naszym maluchom pole do rozrywki. Warto także mieć przy sobie ulubiony kocyk naszego malucha. Nie tylko będzie mu cieplej w czasie podróży, ale także będzie czuł się bezpieczniej. Żeby naszego malca nie raziło słońce, możemy także zamontować w aucie przyjazne roletki przeciwsłoneczne z sympatycznymi postaciami z kreskówek Disneya. Bez wątpienia umilą one czas podróży naszym małym pasażerom.

Zabierając dziecko w długą podróż musimy być przygotowani, na to, że jazda autem szybko znudzi się naszemu malcowi. Co wtedy? Jak zadbać o to, żeby maluch nie marudził i wytrzymał całą trasę w dobrym humorze? Warto zabrać ze sobą kilka maskotek, którymi nasz szkrab będzie mógł się bawić w trasie. Pozwólmy mu zabrać swój „podróżniczy plecaczek”, aby poczuł się odpowiedzialny za swój pakunek, jak na prawdziwej wyprawie.  Równie dobrym rozwiązaniem, żeby zająć czymś dziecko są płyty CD z bajkami, albo dla nieco starszych dzieci proste gierki rozwojowe lub komputerowe. W ten sposób nasza podróż powinna minąć szybko i przyjemnie, bez dodatkowych stresów.